|
Burnie SLSC |
Burnie GOLD
|
Dale Cummings, Ken Bradley, Damion Purcell, Scott Harmon, Doug Rossitter
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl C
|
Danny Harris, Mick Jennings, John O'bryan, Steve Spencer, Russell Porter
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach SORRENTOS
|
Steve Modric, Anthony Scanlon, Jason Courtice, Robert Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Moruya SLSC |
Moruya BLUE
|
Colin Thomas, Cody Smith, Lee Thomas, Greg Albrecht, Chris Nicholson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Leo SLSC |
Point Leo C
|
Anthony Davis, James Walker, Shane Chambers, Stephen Davies, David Higginbotham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Glen Cruikshank, Terry Mccoy, Simon Obrien, Troy Vines, Nick Hume
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Kirra SLSC |
North Kirra BREAKERS
|
Anthony Marsh, Brett Patricks, Michael Entriken, Nick Playsted, Brett Phillips
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach E
|
Ron Bates, Ron Stephens, Ray Wendt, Mark Pritchard, Stuart Cassin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach SHAGS
|
David Green, Adam Tedman, Cameron Byram, Lance Vercoe, Mark Kilpatrick
|
Race 1 |
0 |
|
|
Soldiers Beach SLSC |
Soldiers Beach A
|
Michael Irvine, Greg Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Kenneth Pollock, Robert Devries, Leon Withoos, Brett Rowe, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef 4SKINS
|
Simon Kinsey, Brad Anderson, Huw Evans, Simon Fraumeni, Ross Jenkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh HOGGS
|
Brett Mccullagh, Phillip Baker, Steve Jones, Glenn Searle, Adam Henningsen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Merewether SLSC |
Merewether TEAM 1
|
Joshua Cox, David Henderson, Michael Mannitta, Justin Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
|
Thirroul SLSC |
Thirroul BLUE
|
Blake Eager, Paul Air, Geoff Rutledge, Mark Oconnor, Andrew Turner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City D
|
Josh Makenzie, Damien Brunton, Darrin Deboynton, Bryce Coleman, Ken Lawrence
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay WHITE
|
Brian Watson, Simon Roulton, Ben Hall, Gary Biggam, Travis Hinchey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) B
|
John Dollison, James Taylor, Brian Weir, Mark Williams, Ron Payne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour B
|
Brook Downe, Toby Ellicott, David Hanson, Glen Mckeachie, Matthew O'garey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Rodrick Boulton, Keith Hawken, Lance Mewis, Andrew Cumberland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brunswick SLSC |
Brunswick A
|
Wayne King, Barry Stewart, Craig Reid, Shane Diehm, Aaron Diehm
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina B
|
Aaron Everitt, Graeme Carey, Peter Crowe, Richard Grant, Kris Beavis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands B
|
Shaun Mcmahon, Mark Adamson, Craig Olive, Tim Madden, Vance Krahenbring
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte S
|
Mark Ingelmo, Robert Easton, Stephen Vesper, Andrew Grills, Chris Stokes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola J
|
Steve Allen, Jonothan Geaghan, Owen Heywood, Martin Lane, Stuart Lane
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton TEAM
|
Ray Larkin, Ben Robinson, Timothy Gudgeon, Peter Edwards, Kevin Watkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park BURLEIGH BLACK
|
Colin Johnstone, Brett Beutel, Darren Smith, Bruce Hamilton, Troy Barnett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee D
|
Matthew Fahey, Charles Stevens, Sid Kempton, Jamie Kerr, Ian Quirk
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe DOGS
|
Simon Hatful, Dave Hunt, Sean Ralph, Paul Bossong, James Bairstow
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow B
|
John Allan, Kris Longmore, Mark Lewis, Tim Mcfarlane, Simon Muul
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee C
|
Greg Bearup, Phil Mcguiggan, Jamin Drummond, Gregory Pollard, Trevor Folsom
|
Race 1 |
0 |
|
|
Windang SLSC |
Windang A
|
James Compton, Matthew Lennartz, Luke Wheeler, Ken Malby, Mark John
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo GREY
|
Shaun Penn, Kerry Donovan, Bruce Mccormick, John Gilbody, Mark Cleary
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach PUFFINS
|
Anthoni Panayis, Jeffery Tolhurst, John Cathcart, Kahu Tweedie, Frank Hull
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra B
|
Daryl Sadgrove, David Martin, Brad Martin, Jon Ludlow, Damien Woods
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach BLUE
|
Jason O'reilly, Paul Anoleck, Anthony Priddle, Nigel Bull, Phil Chipman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino X-MEN
|
Michael Samuels, Garney Hickey, Steve Loadsman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach A
|
Glenn Cole, Kevin Manning, David Miller, John Young, Scott Hannell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Aaron Edwards, Nicholas Webster, John Taylor, Michael Mifsud, Paul Baker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach D
|
Roger Barry, Alan Mclean, John Sill, John Thomson, Trevor Clauscen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach RED
|
Mitchell Doorey, Bryson Snowden, Craig Phillips, Richard Fitzgerald, Michael Wolfenden
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef VETERANS
|
Ian Waterhouse, Bruce Gaal, Peter Kinsey, David Sams, Malcolm Maccormick
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lakes Entrance SLSC |
Lakes Entrance PATTIES PIES
|
Ronald Stott, Stephen Campisi, Murray Colvin, Bruce Woodward, Ian Shepherd
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head A
|
Darrell Perks, Alan Hall, Howard Langford, Ken Laverty, Keith Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef YODAS
|
Katherine Passalis-cox, Paul Robson, Doug Lucas, Andrew Robson, Stephen Cox
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Matthew Cuthbert, Damian Lloyd, Daniel Donohue, Adam Findlay, Alan Gothorp
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen A
|
Phil O'sullivan, Peter Clarke, Mark Dimento, Aaron Gibby, Steven Maxwell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City B
|
Blake Fredericks, Peter Groeller, Dane Hannington, Richard Wearing, Tyson Burcher
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Brian Pascoe, Simon Baggio, Jason Gilai, Geoff Parkes, Craig Pascoe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli DADS
|
John Bowell, Brett Ethell, Peter Toms, Paul Vaessen, Tony Benfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Peter Des, Pat Moore, Kieren Milne, Harvey Barrett, Andrew Hoggett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino ZS
|
Scott Kellahan, Chris Snell, Don Harvey, Dave Sales, Brett Price
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh THIRSTY DOGS
|
David Paul, Dean Beltrame, Anthony Mcvey, Gary Mcskimming, Anthony Melloy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Ken Dietrich, Steve Courtney, Rodney West, Joe Western, Mal Arbuthnot
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe BUFF
|
Tony Wilmot, Michael Keating, Jack Alliss, Craig Smith-gander, James Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Narrabeen Beach SLSC Inc |
Narrabeen Beach GOLD
|
Kurt Hegetschweiler, Patrick Kennedy, Neil Macinnes, Jayson Macleod, Matt Nutt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Steve Hutchinson, Craig Sims, Hakki Unver, Andrew Lawson, Mark Mcdonald
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach T
|
Andrew Hoban, Brian Low, Mike Tamblyn, John Mitchell, Kevin Bootle
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Jeff Morrison, Dave Challis, Mark Knott, Rodney Teale, Tony Phelps
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC BLUE
|
Christopher Campbell, Tavis Watt, Jonathon Charles, Anthony Hunter, John Nurzenski
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads REGOS
|
Troy Duke, Brett Duke, Aaron Simpson, David Regan, Damien Mulholland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong TEAM
|
Ivor Davies, Mark Booth, Bruce Mackie, Evan Prytherch, John Ring
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park BULLDOGS
|
Brett Obrien, Stephen Mavor, Derek Hardess, Damien Brooks, Scott Rees
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Michael Gillan, Robert Tate, Russell Bartlett, Leonard Bolin, Rodney Austin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Aaron Burkett, Aaron Carter, Ben Coultin, Michael Drain, Phillip Dunn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore PURPLE
|
Aaron Casey, Gavin Cruikshank, Matt Kires, Peter Laydon, Rick Estreich
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Thomas Woods, Mark Stitt, Shane Tapp, Craig Cleary, Stephen Wedd
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven GREY
|
Stewart Cato, Simon Butler, David Stewart, Ron Diamond, Ron Johnstone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Wade Peterson, Daniel Cunial, Greg Pilkington, Peter Long, Nigel Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City E
|
Grahame Hamilton, Russel Hayes, Ron Lawson, Gary Wolhuter, Rodney Latham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach B
|
Steven Fleming, Scott Mcdonald, Grant Mostyn, Anthony Prescott, David Wilks
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal BLACK
|
Brian Goldsmith, Ben Watt, Bruce Thoroughgood, Luke Petley, Scott Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore ORANGE
|
Ben Armstrong, Andrew Bloxsom, David Weir, David Wotherspoon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale A
|
Lew Garforth, Liam Nicols, Jason Scofield, Brendon Louis, Daniel Garforth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads ROYALMAIL
|
Alby Maxwell, Michael Curwen, John Jenkins, Robby Meijer, Stephen Hatton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach SENATORS
|
Maxwell Bartho, Simon Tyler, John Fallon, Christopher Johnson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Robert Belavic, Andrew Boon, Scott Delfs, Martin Fox, Rob Sheens
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) CRABS
|
Midget Farralley, Ed White, Steven Todd, James Scruby, Mark Highfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Terrance Bell, Terrance Lincoln, Brett Williams, Jeff Predice, Garrett Watkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun HIHOS
|
Mick Core, Jay Keil, Craig Mcguiness, Dane Murdoch, Andrew Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun STORM
|
Grant Hammond, Chris Strotton, Bruce Zillman, Troy Mills, Geoff Case
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach A
|
Brian Humphris, Ros Lowery, Mal Johnston, Mark Millett, Matt Collins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Geraldton Surf Life Saving Club |
Geraldton A
|
Jason Stokes, Rodney Allen, Michael Haines, Zane Clark, Gary Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Waratah Beach SLSC |
Waratah Beach A
|
Daniel Cope, Liam Fitzpatrick, John Russell, Garret Schembri, Wes Avery
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun BEESTINGERS
|
Rod Sutherland, Tim Kennedy, Stan Damro, Nick Collins, Damien Roman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Glen Bull, Matthew Cleaver, James Eden, Peter Jefferies, Martin Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
John Vicary, Adam Marsden, Alex Welsh, Scott Spradbrow, James Darmody
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Scott Gregson, David Witchard, Vaughan Meldrum, Michael Boffinger, Trevor Robson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Nicholas Harper, David Love, Tim Kruse, James Bowden, Joel Ireland
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island B
|
Geoffrey Buckman, Mark Radenovic, Barry Black, Neville Roberts, Kurt Miles
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Scott Sanders, David Gooley, Matt Hamilton, Glen Johnson, Dylan Welsh
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra RED
|
Phil Gray, Grant Johnson, Simon Rames, David Warry, Leonard Fox
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BANANA
|
Gareth Dawes, Jay Borthwick, Tony Ingram, Shane Spittles, Jon Dibbs
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Adam Curtis, Darren Moore, Phillip Gee, Brendan Cullen, Paul Nicholls
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Matthew Buntine, John Campbell, David Edwards, Peter Primo, James Rayner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED
|
Chris Davidson, Jon Hulme, Rick Miller, Nathan Wellings, David Lee
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Raymond Heathcote, Ross Williams, Casey Mc, Simon Hunter, Sean Voss
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Tim Mckinley, Alister Mccombe, James Marr, Daniel Mugavin, Luke Mckenna
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Etty Bay SLSC |
Etty Bay A
|
Robert Astorquia, Joseph Fedalto, Kenneth Hall, Wade Ross, Anthony Sturre
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
John Emslie, Kevin Geeves, Shane Goldthorpe, Paul Jackson, Ben Neppl
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Tom Stewart, David Martin, Brett Mortensen, Tom Payne, William Bethe
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Nick Woods, Calvin Leather, Jon Mclucas, James Ferguson, Paul Wessel
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bermagui SLSC |
Bermagui A
|
David Ireland, Steve Clayton, Swadling Adam, Keegan Watts, Luke Crawford
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo GOLD
|
Justin Donnelly, Andrew Garswood, Andrew Penney, Mark Donnelly, Jeff Davidson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Tyler Carroll, David Gaffney, Graham Gscheidle, Liam Nolan, Jay Whatley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SHADOWS
|
Andrew Walker, Scott Dare, Josh Madrers, Michael Brown, David Dwight
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino STUBBY HOLDERS
|
Troy Elley, Perry Thomas, Peter Hickey, Danny Lickiss, Michael Robson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Era SLSC |
Era GREEN
|
Gary Barraclough, Paul Hedderman, Shane Howe, Lee Pracy, Scott Pracy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta PRETZLES
|
Paul Murray, Tim Mcdonald, Brian Sullivan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City C
|
Greg Lancaster, Darren Mcgoldrick, Duane Mcmanus, Cameron Ward, Max Varmedja
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Ben Tanner, Chris Osborne, Stephen Swane, Andrew Smalley, Adam Mulhall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Mark Triester, Matthew Rice, Matthew Bruce, Ivan Sherratt, Gary Allman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Glen Cox, Peter Dalle, Cain Hayward, Clint Jones, Arnold Eussen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Scott Brodie, Mark Chapman, Luigi Prazazio, Michael Terry, Tim Murray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Brendan Woods, Mark Adamson, Dewayne Montey, David Worsley, Glen Bowden
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
William Digby, Rod Stewart, John Morgan, Mark Rice, Kevin Vandeuren
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal BLUE
|
Adrain Thompson, Edmund Thompson, Mathew Boake, Ben Newport, Grant Stringer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte G
|
Shaun Measday, Cameron Miles, Euan Ramsey-stewart, Mitchell Lydan, Gary Vesper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach GREEN
|
Adam Scofield, Craig Goozee, Michael Luke, Brent Walker, Peter Carter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SWINGERS
|
Dennis Bromily, Matthew Buldo, Damian Claypham, Mark Cameron, Arthur Bool
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Grahame Fletcher, James Pinis, Anthony Scarf, James Braithway, Joseph Bergin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Darren Winmill, Dean Tobin, Scott Parker, Darren Williamson, Paul Beale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City H
|
Robert Ganassin, Darren Thompson, John Wakeford, Chris Norris, Brett Dingwall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta SAUCEMONKEYS
|
Peter Mcclintock, Drew Griffith, Rod Mcivor, Paul Hilleard, John Forbes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer V
|
Martin Wilson, Brennen Wilton, Greg Stray, Paul Wilkinson, Dennis Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra BLUE
|
Michael Skillen, John Thurtell, Timothy Dwyer, Micheal Andersson, Clifford Wirz
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Rodger Roy, Steve Richards, Nick Sifniotis, Mark Lawerance, David Young
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg B
|
Chris Bigg, Chris Emerick, Mike Power, Adrian Clarke, Jason Kastner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee B
|
Rodney Coleman, Paul Julian, Ross Campbell, David Smith, Cameron Smart
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point ORANGE
|
Steve Gannon, Adam Hodges, Cliff Lindsay, Troy Lindsay, Chad Trotter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Dean Slater, David Chapman, Boden Dredge, Wesley Dredge, Nathan Spinner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SQUARES
|
Trent Shepherd, Matthew Wildman, Christopher Gibbons, James Paul, Mark Owens
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl A
|
Mark Edwardson, Glen Inches, John Hogan, Timothy Rodham, Mark Spiteri
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Benjamin Thompson, Anthony Keller, Adam Roberts, Bernard Mcmahon, Gregory Steele
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SCHOONERS
|
Adam Kratzman, Matt Thacther, Scott Holleran, Kevin Stone, Mark Kettley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Gary Gavegan, Michael Obrien, Keith Disbery, Alan Johnston, John Stone
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Phil Seres, Keiran Devlin, Ian Cradock, Martin Devlin, Kevin Myers
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Deane Crockett, John Farlow, Somon O'rourke, Paul Reeves, Paul Worland
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach TEAM
|
Paul Taylor, Greg White, Craig White, Tom Wilson, Peter Norman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh BEARS
|
Andrew Barrett, Russell Power, Ben Williams, Craig Plunkett, Barry Miley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl B
|
Grant Jacobs, Neil Mckinnon, Mark Notley, Gavin Oliver, Mark Sharman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach COOLUMBEACHA
|
Matt Froude, Ian Bucknall, Andrew Humphreys, Peter Grant, Brett Kennedy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer D
|
Scott Phillips, David Jackson, Jason Ardler, Paul Jones, Mark Roebuck
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi WHITE
|
Tim Robinson, Peter Boneham, Richard Mcdougall, Justin Voller
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Mark Swingler, David Hill, Armon Vanzanten, Steven Tatham, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Greg Bacon, Mark Ritchie, Steve Mcdonald, Michael Bacon, Brett Morrisey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy MULLETS
|
John Hill, Jamie Witham, David Hopper, Ryan Rubagotti, Peter Johnstone
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer B
|
Mat Roodenrhys, Martin Sedgwick, Scott Nicholls, Dean Dolton, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay TEAM BLUE
|
Luke Vairy, Greg Geppert, Craig Shepheard, Mark Vairy, Neil Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Aaron Godina, Nathanial Levett, Nicholas Mcdonald, James Mccarthy, Peter Hill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga A
|
Phillip Michael, Paul Hay, Wayne Bailey, Craig Schweikert, Trevor Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera PHISTAS
|
Lee Cush, Adrian Bullock, Wayne Shackell, Patrick Delaney, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool A
|
Gary Askew, John Mcneil, Toby Pettigrew, Xavier Thornton, Stuart Titmus
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli BLACK
|
Peter Kershaw, Paul Barlow, Adam Barlow, Paul Jones, Jason Sparkes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Peter Rodziewicz, Paul Shepherd, Bradley Lyons, Raana Campbell, Geoff Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Ryhs Blackburn, Brendan Reedy, Danny Kelly, Troy Townsend, Michael Mcdermott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale CERISE
|
Brad Collette, Steve Bonett, Steve Hart, Keith Dunn, Kai Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys WHITE
|
Mark Ross, Justin Alexander, Greg Hurry, Grant Loades, David Byrnes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Fock, Trent Lawrence, Warwick Ward, Greg Daly, Greg Hale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Dan Williams, Jarrod Gilmour, Paul Mcnamara, Thomas Mcculloch, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park MUDCRABS
|
Adam Mcintosh, Sam Scott, Craig Bott, Sam Mcbride, Gary Butterworth
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach Z
|
Bradley Cox, George Ruzek, Beau Meredith, Richard Brierty, Paul Ferrier
|
Race 1 |
0 |
|